Punktlighetsligaen · plass 7 av 12
R21Stabekk–Oslo S–Moss
2026-10-17.
- Målte stoppavganger
- 590
- Minst 4 min forsinket
- 35
- Hele tog meldt innstilt
- 0
- Stopp meldt sløyfet
- 0
Forsinkelser og datadekning
Målte forsinkelser: 33 på 4–9 min · 2 på 10–29 min · 0 på 30+ min.
0 planlagte stoppavganger mangler tidsmåling. En manglende måling er ikke bevis på innstilling.
Innstillingstallene er mottatte meldinger, ikke endelig fasit. Hele tog og enkeltstopp er ulike måleenheter; stopp fra helt innstilte tog telles ikke på nytt som sløyfede stopp.
Punktlighet, 2026-10-17
94,1 %
n = 590 stoppavganger · dekning 100 %
Rushtid
–
n = 0
Utenom rush
94,1 %
n = 590
94,1 %i rute
590 målte stoppavganger · dekning 100 %
22 av 30 dager publisertBrudd = ikke publisert
Pek, trykk eller bruk piltastene for å utforske hver dag.
Dagstall og datadekning
Hvert punkt er én dag, ikke et glidende snitt. Vi publiserer punktlighet ved minst 95 prosent dekning av forventede avganger. Brudd betyr ikke null: en manglende måling, lav dekning og en dag uten planlagte avganger er ulike tilstander. Kurven stopper ved hver upubliserte dag.
Farger: grønn ≥ 90 %, gul 80–89,9 %, rød < 80 %. Akseområdet er alltid merket; velg 0–100 % for hele skalaen.
| Dato | I rute / status | Observert | Dekning |
|---|---|---|---|
| 97,9 % | 760 | 100 % | |
| 94,3 % | 716 | 96,8 % | |
| 94,8 % | 420 | 100 % | |
| 97,0 % | 704 | 97,2 % | |
| For lav datadekning | 561 | 93,81 % | |
| 93,3 % | 599 | 99,5 % | |
| 95,5 % | 734 | 96,6 % | |
| 94,2 % | 553 | 97 % | |
| 95,0 % | 597 | 99,5 % | |
| 97,7 % | 557 | 99,5 % | |
| 86,1 % | 498 | 99,6 % | |
| 90,6 % | 470 | 100 % | |
| For lav datadekning | 532 | 49,67 % | |
| For lav datadekning | 525 | 49,01 % | |
| For lav datadekning | 399 | 42,53 % | |
| For lav datadekning | 459 | 46,88 % | |
| 94,3 % | 669 | 96,3 % | |
| 91,5 % | 610 | 96,4 % | |
| 85,6 % | 557 | 95,5 % | |
| 89,1 % | 751 | 97,2 % | |
| For lav datadekning | 482 | 87,63 % | |
| 96,7 % | 760 | 100 % | |
| For lav datadekning | 370 | 71,56 % | |
| For lav datadekning | 320 | 88,39 % | |
| 94,2 % | 530 | 100 % | |
| 87,3 % | 710 | 95,9 % | |
| 94,4 % | 520 | 100 % | |
| 86,4 % | 420 | 100 % | |
| 92,4 % | 500 | 100 % | |
| 94,1 % | 590 | 100 % |