Punktlighetsligaen · utenfor rangering: færre enn 100 observasjoner

R75Saltenpendelen

Dette har vi målt på R75

2026-10-17.

Målte stoppavganger
12
Minst 4 min forsinket
0
Hele tog meldt innstilt
0
Stopp meldt sløyfet
0
Forsinkelser og datadekning

Målte forsinkelser: 0 på 4–9 min · 0 på 10–29 min · 0 på 30+ min.

0 planlagte stoppavganger mangler tidsmåling. En manglende måling er ikke bevis på innstilling.

Innstillingstallene er mottatte meldinger, ikke endelig fasit. Hele tog og enkeltstopp er ulike måleenheter; stopp fra helt innstilte tog telles ikke på nytt som sløyfede stopp.

Punktlighet, 2026-10-17

100,0 %

n = 12 stoppavganger · dekning 100 %

Rushtid

–

n = 0

Utenom rush

100,0 %

n = 12

Utvikling siste 30 kalenderdager

100,0 %i rute

12 målte stoppavganger · dekning 100 %

Skala 70–100 %

23 av 30 dager publisertBrudd = ikke publisert

Pek, trykk eller bruk piltastene for å utforske hver dag.

Dagstall og datadekning

Hvert punkt er én dag, ikke et glidende snitt. Vi publiserer punktlighet ved minst 95 prosent dekning av forventede avganger. Brudd betyr ikke null: en manglende måling, lav dekning og en dag uten planlagte avganger er ulike tilstander. Kurven stopper ved hver upubliserte dag.

Farger: grønn ≥ 90 %, gul 80–89,9 %, rød < 80 %. Akseområdet er alltid merket; velg 0–100 % for hele skalaen.

Utvikling siste 30 kalenderdager
DatoI rute / statusObservertDekning
For lav datadekning6885 %
100,0 %12100 %
100,0 %6100 %
For lav datadekning6392,64 %
94,6 %74100 %
98,6 %74100 %
100,0 %74100 %
For lav datadekning6885 %
100,0 %12100 %
100,0 %6100 %
100,0 %68100 %
91,9 %74100 %
97,3 %74100 %
90,5 %74100 %
For lav datadekning6885 %
100,0 %12100 %
100,0 %6100 %
100,0 %68100 %
97,3 %74100 %
81,1 %74100 %
For lav datadekning7094,59 %
For lav datadekning6885 %
100,0 %12100 %
100,0 %6100 %
100,0 %68100 %
100,0 %74100 %
90,5 %74100 %
91,9 %74100 %
For lav datadekning6885 %
100,0 %12100 %

Rutetabell for R75 · Metodikk